Producenci

Paczkomaty

Paczkomaty InPost

Przesyłki kurierskie

Płatności eCard

Płatności eCard

NAJLEPSZE MARKI

Marka EVERLAST na www.ring22.pl

EVERLAST

Legendarna marka bokserska oferująca również sprzęt fitness i na siłownię, odzież sportową, zegarki oraz akcesoria


W 1910 r. założyciel Jacob Golomb postanowił produkować odzież sportową w małym warsztacie w Nowym Jorku.

Dzięki innowacyjnym pomysłom i osiągniętej znakomitej jakości szybko zyskiwał klientów.
Najpierw były stroje pływackie i plażowe, które dzięki znakomitej wytrzymałości i odporności na morską wodę, otrzymały miano EVERLAST - wiecznie trwałe.

W 1917 roku sklep odwiedził Jack Dempsey. Potrzebował kasku, który zniósłby 15 rund walki i intensywne treningi. Jacob postanowił sam zaprojektować taki kask. Dempsey był tak zadowolony z produktu, że zlecił Golombowi produkcję całego swojego sprzętu bokserskiego. W 1919 roku Jack Dempsey walcząc w rękawicach EVERLAST został mistrzem świata wagi ciężkiej.

Ten fakt przyniósł marce EVERLAST ogromny rozgłos i światową sławę. W 1920 roku firma zajmowała już cały budynek na nowojorskim East Side i obsługiwała sportowców z całego miasta. W roku 1921 firma rozszerzyła asortyment o sprzęt gimnastyczny i akcesoria do fitnessu.

W 1925 roku Jacob Golomb zaprojektował elastyczne, zwiewne spodenki do boksu, które zastąpiły dotychczasowe ciężkie shorty ze skórzanym pasem.
Jego spodenki stały się pierwowzorem większości znanych obecnie spodenek do boksu.

Przez kolejne dekady marka stawała się ikoną boksu.
Używali jej najbardziej znani bokserzy na całym świecie, w tym także Muhammad Ali.

Jego styl, szybkość i lekkość motyla, połączone z konsekwencją w treningach i wiecznym dążeniem do mistrzostwa są esencją marki EVERLAST po dziś dzień.

W XXI w. marka EVERLAST nadal jest najbardziej znaną marką sportową na świecie.

Przesłanie marki to: "konsekwentne rozwijanie cech Prawdziwego Mistrza w każdej jednostce uprawiającej sport czy to profesjonalnie, czy też jako hobby".

Cechy Prawdziwego Mistrza według marki EVERLAST to:

 • duma i honor
 • wysokie ambicje wsparte determinacją
 • konsekwentność w wyznaczaniu celów i osiąganiu ich
 • nieustanne podnoszenie się z każdego upadku
 • kształtowanie silnego charakteru poprzez sport i rywalizację


Marka TapouT na www.ring22.pl

TapouT

Marka TapouT jest synonimem Mieszanych Sztuk Walki czyli MMA


Sama nazwa marki w dosłownym tłumaczeniu oznacza zakończenie walki na ringu MMA.

TapouT jako najsilniejszy brand w tej dyscyplinie sportu zawiera w sobie najbardziej wartościowe cechy, które stanowią o tym czy jesteśmy mistrzami czy nie – Honor, Dyscyplina, Wizja , Mądrość, Siła.

Początek TapouT to rok 1997. Jiu-jitsu, Brazylijskie Jiu-jitsu i inne sporty walki, do których zaliczają się m.in. Boks, Kick Boxing, Sambo i Zapasy połączyły się w jeden sport nazwany MMA. To właśnie ta dyscyplina jest określana jako najbardziej dynamicznie rozwijająca się dziedzina sportu w XXI wieku, a marka TapouT stała się bezapelacyjnie numerem jeden wśród wszystkich profesjonalnych dyscyplin zrzeszonych w MMA, a odbywających się na ringach oktagonalnych czy na klasycznych ringach.

Ten nowy sport zrzesza coraz większe grupy młodych ludzi; jest szczególnie popularny wśród odbiorców płci męskiej, ale także wśród ambitnych kobiet i dzieci.
MMA to również treningi samoobrony w szkołach, wojsku, policji, a także podstawy treningu siłowego i fitness.

Wszędzie tam - na salach sportowych jest obecny TapouT.

TapouT jest oficjalną marką i dostawcą sprzętu oraz odzieży MMA dla największej i najbardziej prestiżowej federacji promotorskiej, a zarazem ligi światowej MMA, jaką jest UFC.

TapouT na UFC pokazywany jest we wszystkich komercyjnych stacjach telewizyjnych świata; marka angażuje się także w innych ligach: NHL, NBA, NFL czy MLB.

 

 

Marka adidas na www.ring22.pl

adidas

Od ponad 80 lat adidas króluje w świecie sportu


Marka wdraża innowacje i technologie, które pozwalają wykorzystać maksymalny potencjał każdego trenującego i zawodnika.

Specjaliści z marki adidas uważnie wysłuchują opinii osób trenujących boks, mma, judo, jiu-jitsu i karate oraz blisko współpracują z największymi postaciami świata sztuk walki, by stworzyć najlepsze dostępne na rynku produkty.

Wielu partnerów zaufało już tej marce, w tym AIBA, FILA, IJF, WKF i WAKO.

To właśnie adidas był oficjalnym dostawcą rękawic i kasków na:

 • Olimpiadę w Pekinie w 2008
 • Olimpiadę w Londynie w 2012
 • Mistrzostwa Świata w boksie amatorskim w Mediolanie w 2009 roku


Stosowane od dawna w wielu innych produktach adidas technologie ClimaCool® oraz ClimaLite® zapewniają optymalną wentylację rękawic, kasków, odzieży treningowej i innych produktów.

Kolejnym bezpośrednim efektem innowacji adidas jest stosowana w sprzęcie do walk technologia i-PROTECH+® gwarantująca najlepsze pochłanianie energii uderzenia dzięki specjalnej warstwie żelu.

Celem marki adidas jest udostępnienie świata sportów walki każdemu, w szczególności dzieciom i młodzieży - dzięki najwyższej trosce o bezpieczeństwo i komfort treningu.


Marka Sphinx

Sphinx

Historia napisana przez legendę

„Inni poprzez wybór, zwycięzcy poprzez instynkt”

 

San Francisco U.S.A, rok 1971.

Powstaje marka Sphinx Gear Limited – marka łącząca w sobie cechy najlepszych sportowców uprawiających sztuki walki czyli otwarty umysł, styl, determinacja, wytrzymałość i głód zwycięstwa.

Od samego początku istnienia marka Sphinx oferowała świeży, niecodzienny design swojego sprzętu treningowego wyróżniający się na tle konkurencji. Te cechy przyciągnęły do niej sportowców, którzy podtrzymują jej sukces aż do dnia dzisiejszego.

Dzięki nieustannemu rozwojowi, wysokiej jakości produktom sportowym i umiejętności skutecznego przekazywania swoich wartości marka Sphinx zajmuje czołową pozycję wśród znanych marek bokserskich na zawodowych i amatorskich ringach w 46 krajach.

 

Marka SKLZ

SKLZ

SKLZ to sprzęt treningowy najwyższej jakości przeznaczony dla sportów indywidualnych i grupowych oraz do rehabilitacji

Produkty marki SKLZ w Polsce są obecne w najlepszych klubach fitness, klubach piłkarskich, koszykarskich, siatkarskich i wielu innych, ale polecamy je także do użytku domowego.

Filozofia marki SKLZ:

RELENTLESS
Każdego dnia konsekwentnie doskonalimy swoje produkty, aby służyły naszym sportowcom jak najlepiej.

EXCELLENCE
We wszystkim co robimy mierzymy tylko najwyżej. Nie interesuje nas druga pozycja.

SPORTMANSHIP
Rywalizujemy żeby wygrywać, ale zawsze uczciwie i etycznie. Naszą dewizą jest osiągniecie najwyższego poziomu zaufania ze wszystkimi, z którymi pracujemy i rywalizujemy.

UNCOMPROMISING
Jesteśmy ze sportowcami codziennie, aby mogli osiągać najlepsze rezultaty podczas swoich treningów. To jest nadrzędny cel , który towarzyszy nam zawsze i nigdy nie będzie w tym żadnego kompromisu.

LOVE
Kochamy to co robimy i jak to robimy. Kochamy ludzi, z którymi pracujemy
i wszystko co realizujemy razem.

TEAMWORK
Pracujemy jako jeden zespół myśląc o tym, żeby każdy z nas jako jego członek doskonalił swoje indywidualne umiejętności. Wówczas będziemy lepsi i silniejsi jako zespół a zarazem każdy jako jednostka.

SPIRITED
Przechodząc do nas poczujecie przypływ energii, pasję i doświadczycie
zadowolenia z pracy z nami i naszymi produktami.

= RESULTS
W naszej wizji podnoszenia poziomu wartości i cech atletycznych w każdym sportowcu bierzemy pod uwagę wszystkie te czynniki.

Marka SKLZ CHROME

SKLZ CHROME

W kategorii jakości abosulutny HARDCORE - sprzęt klasy PRO

SKLZ CHROME to sub-marka marki SKLZ - oferta skierowana do sportowców profesjonalnych, wyczynowych, instruktorów czy zaawansowanych uczestników zajęć fitness, cross-fit, ale także dla wymagających najwyższego standardu wykonania osób uprawiających sport indywidualnie.

Sprzęt SKLZ CHROME obecny jest w Polsce i na świecie w najlepszych klubach fitness. Polecają go także czołowi instruktorzy, trenerzy i gwiazdy sportu.

Marka Sportline na www.ring22.pl

Sportline

Produkty marki Sportline zostały stworzone, by utrzymać Cię w ruchu


Nie tylko na początku gdy stawiasz pierwszy, najważniejszy krok.

Marka Sportline istnieje po to, by Tobie asystować podczas kolejnych dni treningu - gdy nie masz sił, by podjąć dalsze wyzwanie.

Najcięższą częścią treningu jest konsekwentne utrzymywanie obranego kursu i parcie naprzód w momencie, gdy ciało i umysł wołają o odpoczynek.

Zatem wyznacz swoje cele, monitoruj swój postęp i doświadcz potęgi zwanej "rozwojem osobistym poprzez sport".
Następnie wstań kolejnego dnia i zrób to ponownie.

To właśnie marka Sportline - Join the Movement.

Marka HYRA

Hyra

Włoska marka zarządzana przez firmę Gitexpoint - specjalistę w produkcji odzieży narciarskiej

Nazwa marki ma swoje źródło pochodzenia od bogini Hery, która zainspirowała jej twórców i wniosła pasję w proces projektowy ich kolekcji narciarskich od design’u, poprzez wprowadzenie wielu innowacji, do wyboru najlepszych technicznie materiałów. Wszystko dla osiągnięcia najlepszego efektu końcowego.

Misją i celem marki Hyra jest ciągły rozwój każdej nowej kolekcji poprzez nowoczesny design zgodny z kierunkiem mody w celu stworzenia technicznych produktów w najlepszej możliwej cenie.

Naszą filozofią jest wypełnienie całkiem sporej przestrzeni w handlu na “śnieżnej” scenie rynku poprzez zaoferowanie super modnej i nowoczesnej odzieży narciarskiej na poziomie najwyżej notowanych marek w średnim przedziale cenowym.

Nasze motto brzmi : zero zmartwień, doskonała zabawa i bezpieczne narciarstwo !

Flagowe produkty w naszych kolekcjach są wykonane z materiału stretch rozciągliwego we wszystkich kierunkach i o parametrach WP 15.000/ MVP 8.000/m2/24h. Tego rodzaju produkty są oferowane przez nas pośród innych dostępnych na rynku w najbardziej konkurencyjnych cenach.

Nasze podstawowe modele są wykonane również bardzo technicznie i są bogate w nowoczesne rozwiązania, a posiadają nadal zrównoważone parametry niezbędne do komfortowego narciarstwa – WP 5.000/MVP 5.000/m2/24h.

Nadto wszystkie modele mają klejone szwy i wodoodporne zamki, odznaczają się bogatym zastosowaniem różnych praktycznych detali jak: odpinane kaptury, komfortowa osłona podbródka, ergonomiczne rękawy, wodoodporne zamki w kieszeniach przeznaczonych na karnety (ski-pass) lub inne dokumenty, system szczelnego zamknięcia rękawów na dłoniach, ściereczka do gogli, pas z uszczelnieniem z licry (nie silikonowy) zapobiegający przedostaniu się śniegu pod kurtkę, specjalna trójwymiarowa osłona w celu poprawy oddychania podczas jazdy, wodoszczelne zamki na komorach wentylacyjnych i wiele innych innowacji w każdym modelu jak np. atrakcyjne w wyglądzie kolorowe wstawki i grafiki przyciągajace uwagę , poprawiające bezpieczeństwo jazdy odblaskowe akcenty, świeża kolorystyka.

To wszystko powoduje, że kolekcje Hyry to najefektowniejsza odzież narciarska na stoku i to według najlepszych projektów światowej mody.

Pośród całej kolekcji mamy modele do jazdy wyczynowej, ale też najmodniejsze pod kątem design’u modele zarówno do jazdy na nartach jak i codziennego użytku w miesiącach zimowych. Niektóre modele można nosić w 3 wariantach.

Marka FreeMotion

FreeMotion

Kolejna generacja carvingu

Opatentowana technologia FreeMotion tak naprawdę oznacza, że but narciarski został na nowo wynaleziony. Nowy i ergonomiczny projekt buta sprawia, iż jazda na nartach jest znacznie bardziej kontrolowana. Twój wydatek energii będzie mniejszy, a Ty będziesz mniej zmęczony. Buty FreeMotion są ekstremalnie lekkie, a jednocześnie wyglądają bardzo efektownie.
 
Najważniejszym połączeniem pomiędzy nartą a narciarzem jest but narciarski. FreeMotion jest efektem procesu projektowania, trwającego dekady i mojej osobistej wizji stworzenia optymalnego buta narciarskiego dla dzisiejszej i jutrzejszej jazdy carvingowej.

Priorytetem podczas tworzenia FreeMotion było efektywne przeniesienie energii ruchu narciarza na narty. Używając tych butów Twój wydatek energetyczny jest zminimalizowany, a Ty możesz lepiej kontrolować każdy skręt.

Testowałem prototyp butów FreeMotion przez dwa lata i nigdy dotąd nie miałem bardziej funkcjonalnego buta do carvingu na nogach. FreeMotion jest zupełnie inny – łatwy do zakładania i ściągania – tak bezproblemowy, jak dzisiejsze nowoczesne buty do biegania.

FreeMotion to „brakujące ogniwo” narciarstwa carvingowego wprowadzające ten sport w nową erę i dostarczające wiele entuzjazmu każdemu narciarzowi uprawiającemu carving. Jestem głęboko przekonany, że nasz doskonały but zaakcentuje się też w zjazdach alpejskich.

Prof. Heinz Petanjek -  trener austriackiej drużyny narodowej mężczyzn już od 15 lat, certyfikowany instruktor narciarstwa, twórca innowacyjnej metody uczenia jazdy na nartach FreeMotion.

Marka LENZ

LENZ

Najbardziej zaawansowane systemy grzewcze na świecie

Produkty LENZ to systemy grzewcze stworzone dla poprawy komfortu sportowców i wszystkich fanów sportów zimowych, a także dla ludzi pracujących w surowych warunkach klimatycznych.

Dzięki swojemu patentowi LENZ stał się bezkonkurencyjny na rynku wśród firm produkujących systemy grzewcze do butów i odzieży.

Na świecie tylko LENZ ma w swojej ofercie skarpetę, w której zawsze będzie Ci ciepło. Energii dostarcza bateria, a mikroprąd przewodzony jest nie poprzez przewody elektryczne, a dzięki specjalnym tunelom w materiale, z którego jest ona wykonana. Baterie w zależności od modelu mogą dostarczać energii od 4 do 14 godzin, mają trzystopniowy przekaźnik sterowany za pomocą przycisku lub poprzez pilota z kieszeni kurtki.

System ogrzewanej podeszwy do buta pozwala na utrzymanie komfortu ciepła dzięki energii dostarczanej przez specjalne baterie Lithium aż przez 22 godziny. Podobnie jak w przypadku skarpet LENZ przekaźnik baterii można regulować trzystopniowo za pomocą przycisku.

Z kolei system grzewczy rękawic pozwala na ogrzewanie dłoni do 10 godzin. Baterie są niewidoczne a sterowanie wyjątkowo łatwe za pomocą jednego przycisku.

Suszarki do butów lub ogrzewacze mają innowacyjne rozwiązania technologiczne – są niesłychanie wszechstronne i łatwe w użyciu, są wydajne, niszczą bakterie i zapobiegają rozwojowi wszelkim zarazkom lub drobnoustrojom, są przy tym bardzo estetyczne. Dzięki tym urządzeniom Twoje buty będą zawsze higienicznie czyste.

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Promocje

BUTY ZAPAŚNICZE BUTY ZAPAŚNICZE 249,99 zł 349,99 zł


KASK BOKSERSKI KASK BOKSERSKI 149,99 zł 189,99 zł

PROMOCJA !!! EL-323L PROMOCJA !!! EL-323L 239,99 zł 399,99 zł


L-101MF L-101MF 269,99 zł 349,95 zł


Skarpety Performance Boxing Skarpety Performance Boxing 39,99 zł 59,99 zł


Ochraniacz krocza - bawełna Ochraniacz krocza - bawełna 59,99 zł 79,99 zł


EL-325 JOHN RAMBO XL EL-325 JOHN RAMBO XL 319,99 zł 379,99 zł

KOSZULKA BOX TANK CLAS M KOSZULKA BOX TANK CLAS M 89,99 zł 109,99 zł

Damska bluza AVA Damska bluza AVA 59,99 zł 119,95 zł

Buty Box-Champ Speed II Buty Box-Champ Speed II 249,99 zł 349,99 zł


Czepek unisex Czepek unisex 14,99 zł 19,95 zł


Luksusowy zestaw - Pilates Luksusowy zestaw - Pilates 99,99 zł 149,99 zł

Koszulka Base Punch Top Koszulka Base Punch Top 79,99 zł 99,99 zł

Bokserki Everlast Bokserki Everlast 39,99 zł 49,99 zł

SZLAFROK KĄPIELOWY MARKI EVERLAST SZLAFROK KĄPIELOWY MARKI EVERLAST 169,99 zł 249,99 zł

OCHRANIACZE GOLENI I STÓP OCHRANIACZE GOLENI I STÓP 149,99 zł 179,99 zł

PROMOCJA !!! EL-319 PROMOCJA !!! EL-319 199,99 zł 299,95 zł

Ochraniacze goleni i stóp Ochraniacze goleni i stóp 219,99 zł 279,99 zł

Strój kąpielowy CULTURE Strój kąpielowy CULTURE 79,99 zł 129,99 zł


EL-323G EL-323G 249,99 zł 399,99 zł

Czapka z daszkiem Czapka z daszkiem 49,99 zł 89,99 zł

Strój zapaśniczy damski Strój zapaśniczy damski 249,99 zł 279,99 zł

PROMOCJA ! Bluza BASIC PROMOCJA ! Bluza BASIC 119,99 zł 169,99 zł


FROTKA NA RĘKE FROTKA NA RĘKE 14,99 zł 30,00 zł

Buty Response III Buty Response III 299,99 zł 399,99 zł

PROMOCJA !!! EL-323CH PROMOCJA !!! EL-323CH 349,99 zł 499,95 zł

KOSZULKA BOX TANK CLAS W KOSZULKA BOX TANK CLAS W 89,99 zł 139,99 zł

KOSZULKA KOMPRESYJNA KOSZULKA KOMPRESYJNA 169,99 zł 219,99 zł

PROMOCJA !!! EL-309MF PROMOCJA !!! EL-309MF 349,99 zł 469,95 zł

EL-325 JOHN RAMBO EL-325 JOHN RAMBO 299,99 zł 399,99 zł

BUTY ZAPAŚNICZE BUTY ZAPAŚNICZE 199,99 zł 289,99 zł


Kask z atestem AIBA Kask z atestem AIBA 349,99 zł 399,95 zł

Czepek unisex Czepek unisex 14,99 zł 19,99 zł

Team Pant Women Team Pant Women 139,99 zł 199,99 zł


SPODENKI DO BOKSU TAJSKIEGO SPODENKI DO BOKSU TAJSKIEGO 79,99 zł 109,99 zł

T8 Team Pant Youth T8 Team Pant Youth 139,99 zł 199,99 zł

KOSZULKA APOWER BOX TANK M KOSZULKA APOWER BOX TANK M 89,99 zł 109,99 zł

Kask Rookie Kask Rookie 99,99 zł 169,95 zł

Rashguard Longsleeve Rashguard Longsleeve 149,99 zł 169,99 zł

Spodenki MMA Spodenki MMA 149,99 zł 179,99 zł

BOX TANK CLAS M BOX TANK CLAS M 79,99 zł 109,99 zł

Buty Response II Buty Response II 249,99 zł 349,99 zł

Czapka zimowa Czapka zimowa 49,99 zł 89,99 zł

Rękawice bokserskie Rękawice bokserskie 104,99 zł 129,99 zł

Rękawice Adistar Training Rękawice Adistar Training 249,99 zł 299,99 zł

Kask z atestem AIBA Kask z atestem AIBA 349,99 zł 399,95 zł

SZORTY MMA SZORTY MMA 139,99 zł 179,99 zł

Kask z ochroną policzków Kask z ochroną policzków 299,99 zł 329,99 zł

Rękawice z atestem AIBA Rękawice z atestem AIBA 369,99 zł 439,95 zł

T12 koszulka ClimaCool T12 koszulka ClimaCool 79,99 zł 129,99 zł


FROTKA NA CZOŁO FROTKA NA CZOŁO 14,99 zł 30,00 zł

SZORTY KĄPIELOWE MARKI EVERLAST SZORTY KĄPIELOWE MARKI EVERLAST 69,99 zł 149,99 zł

PROMOCJA !!! ES-121MF PROMOCJA !!! ES-121MF 349,99 zł 449,95 zł

Strój W8 Wrestler Strój W8 Wrestler 199,99 zł 249,99 zł

piłka z gumami - pilates piłka z gumami - pilates 99,99 zł 139,99 zł

RĘKAWICZKI DO ĆWICZEŃ RĘKAWICZKI DO ĆWICZEŃ 45,99 zł 69,99 zł


Buty Protactic 2 Buty Protactic 2 199,99 zł 349,99 zł

OCHRANIACZ GOLENI OCHRANIACZ GOLENI 49,99 zł 69,99 zł

Buty LOCKDOWN - niskie Buty LOCKDOWN - niskie 249,99 zł 349,99 zł

Rękawice do boksu tajskiego Rękawice do boksu tajskiego 219,99 zł 299,99 zł

PROMOCJA !!! EL-302 PROMOCJA !!! EL-302 219,99 zł 299,95 zł

KASK BOKSERSKI KASK BOKSERSKI 99,99 zł 139,99 złRashguard Longsleeve Rashguard Longsleeve 149,99 zł 169,99 zł

SZORTY KĄPIELOWE MARKI EVERLAST SZORTY KĄPIELOWE MARKI EVERLAST 69,99 zł 149,99 zł

SPODENKI DO BOKSU TAJSKIEGO SPODENKI DO BOKSU TAJSKIEGO 79,99 zł 109,99 zł

RĘKAWICZKI DO ĆWICZEŃ RĘKAWICZKI DO ĆWICZEŃ 45,99 zł 69,99 zł

SZLAFROK KĄPIELOWY MARKI EVERLAST SZLAFROK KĄPIELOWY MARKI EVERLAST 169,99 zł 249,99 zł

Strój W8 Wrestler Strój W8 Wrestler 199,99 zł 249,99 zł

T12 Team Jacket T12 Team Jacket 149,99 zł 249,99 zł

Rękawice grapplingowe Rękawice grapplingowe 159,99 zł 179,99 zł

Obciążenia na ręce Obciążenia na ręce 49,99 zł 69,99 zł

Kask bokserski otwarty Kask bokserski otwarty 199,99 zł 249,99 zł


BUTY BOKSERSKIE BUTY BOKSERSKIE 249,99 zł 349,99 zł

Spodenki MMA Spodenki MMA 149,99 zł 179,99 zł

Spodenki MMA Spodenki MMA 149,99 zł 179,99 zł

SZLAFROK BOKSERSKI DAMSKI SZLAFROK BOKSERSKI DAMSKI 159,99 zł 249,99 złSpodenki do boksu tajskiego Spodenki do boksu tajskiego 99,99 zł 119,99 zł

Buty Vaporspeed II Buty Vaporspeed II 249,99 zł 299,99 zł


Worek bokserski "PRO" - 90 cm Worek bokserski "PRO" - 90 cm 669,99 zł 769,99 zł

Buty Box Rival II Buty Box Rival II 299,99 zł 349,99 zł

Logowanie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami...
Sklep jest w trybie podglądu

Logotyp firmy DIVISION B-2
Sklep RING22 jest prowadzony przez firmę
DIVISION B-2 Sp. z o.o. Sp.k.

Grupa DIVISION B-2 jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek:

EVERLAST / SKLZ / TapouTSphinx / Sportline / IronGym / SafeJawz / LENZ / Kilpi

Oferujemy również asortyment bokserski, zapaśniczy i odzieżowy marki adidas oraz sprzęt z atestem AIBA marki StingDIVISION B-2 Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Szamotulska 15
62-081 Baranowo

tel.: 61 8 499 411
mail: contact@Division-B2.com.pl

www.Division-B2.com.pl
 

 

W naszej ofercie znajdują się następujące grupy towarowe:

 • odzież dresowa codzienna
 • odzież treningowa i techniczna
 • odzież klubowa
 • odzież bokserska i zapaśnicza
 • buty bokserskie i zapaśnicze
 • sprzęt bokserski i do innych sztuk walki
 • sprzęt do fitness i na siłownię
 • sprzęt do MMA
 • ringi bokserskie
 • torby sportowe i plecaki
 • markowe akcesoria
 • podgrzewane skarpety, wkładki do butów i rękawiczki
 • buty narciarskie
 • kurtki i spodnie narciarskie

 

 

 

 

 

{nocache:3273f727922dcd9c1263a3f01bfc7fef#0}
Sklep internetowy od home.pl